Carnelian Facet Bracelet
| Weight | 8.30 g |
|---|---|
| Dimensions | 177 × 6 × 6 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Fertility, Love and happiness, New Beginnings, Wealth and Success |
| Brand | SokoGems |
Sardonyx Bracelet 6mm
Pearl and Red Quartz Necklace
Mix Keshi Pearl Necklace
| Weight | 27.06 g |
|---|---|
| Dimensions | 406 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | Crown Chakra, Heart Chakra, Root Chakra, Sacral chakra, Solar Plexus Chakra, Third Eye Chakra, Throat Chakra |
| Intention | Abundance, Anxiety and Stress, Clarity, Cleaning aura, Creativity, Faith, Fertility, Finance, Focus, Grounding fear, Happiness, Health and Wellness, High vibration, Inspiration, Love and happiness, Luck and Fortune, Meditation, Motivation, New Beginnings, Passion, Prosperity, Protection, Radiance, Spirituality, Vision, Wealth and Success |
| Brand | SokoGems |
Mix Keshi Pearl Necklace
| Weight | 35.45 g |
|---|---|
| Dimensions | 406 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | Crown Chakra, Heart Chakra, Root Chakra, Sacral chakra, Solar Plexus Chakra, Third Eye Chakra, Throat Chakra |
| Intention | Abundance, Anxiety and Stress, Clarity, Cleaning aura, Creativity, Faith, Fertility, Finance, Focus, Grounding fear, Happiness, Health and Wellness, High vibration, Inspiration, Love and happiness, Luck and Fortune, Meditation, Motivation, New Beginnings, Passion, Prosperity, Protection, Radiance, Spirituality, Vision, Wealth and Success |
| Brand | SokoGems |
Pearls and Prehnite Necklace
| Weight | 46.53 g |
|---|---|
| Dimensions | 406 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Cleaning aura, Health and Wellness, Love and happiness, Radiance |
| Brand | SokoGems |
Pearls and Rose Quartz Necklace
| Weight | 36.37 g |
|---|---|
| Dimensions | 406 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Anxiety and Stress, Cleaning aura, Health and Wellness, Radiance |
| Brand | SokoGems |
Pearls and Citrine Necklace
| Weight | 39.51 g |
|---|---|
| Dimensions | 406 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Abundance, Anxiety and Stress, Cleaning aura, Luck and Fortune |
| Brand | SokoGems |
Golden Pearls and Smoky Quartz Necklace
| Weight | 45.15 g |
|---|---|
| Dimensions | 431 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Anxiety and Stress, Cleaning aura, Luck and Fortune, Radiance |
| Brand | SokoGems |
Green Pearls and Fluorite Bracelet
Pearls and Smoky Quartz Bracelet
Green Pearls and Fluorite Bracelet
| Weight | 12.05 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 6 × 6 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Anxiety and Stress, Cleaning aura, Luck and Fortune, Radiance |
| Brand | SokoGems |
Golden Coin Pearl Bracelet
Mix Bead Gemstone Bracelet
Mix Bead Gemstone Bracelet
Mix Bead Gemstone Bracelet
| Weight | 10.90 g |
|---|---|
| Dimensions | 177 × 6 × 6 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Clarity, Focus, Grounding fear, Luck and Fortune, Wealth and Success |
| Brand | SokoGems |
Mix Bead Gemstone Bracelet
| Weight | 9.61 g |
|---|---|
| Dimensions | 177 × 6 × 6 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Anxiety and Stress, Love and happiness, Luck and Fortune, Wealth and Success |
| Brand | SokoGems |
Mix Bead Gemstone Bracelet
Mix Bead Gemstone Bracelet
| Weight | 8.64 g |
|---|---|
| Dimensions | 177 × 6 × 6 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Anxiety and Stress, Love and happiness, Luck and Fortune, Wealth and Success |
| Brand | SokoGems |
Mix Bead Gemstone Bracelet
Mix Bead Gemstone Bracelet
| Weight | 9.57 g |
|---|---|
| Dimensions | 177 × 6 × 6 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Abundance, Anxiety and Stress, Grounding fear, Health and Wellness, Protection |
| Brand | SokoGems |
Mix Bead Gemstone Bracelet
| Weight | 9.57 g |
|---|---|
| Dimensions | 177 × 6 × 6 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Anxiety and Stress, Fertility, Love and happiness, Wealth and Success |
| Brand | SokoGems |
Onyx and Tourmalinated Quartz Bracelet
Mix Bead Gemstone Bracelet
| Weight | 9.40 g |
|---|---|
| Dimensions | 177 × 6 × 6 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Anxiety and Stress, Love and happiness, Luck and Fortune, Wealth and Success |
| Brand | SokoGems |
Amethyst and Howlite Bracelet 6mm
| Weight | 9.78 g |
|---|---|
| Dimensions | 177 × 6 × 6 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Creativity, Focus, High vibration, Inspiration, Meditation, Spirituality |
| Brand | SokoGems |
Mix Bead Gemstone Bracelet
| Weight | 9.82 g |
|---|---|
| Dimensions | 177 × 6 × 6 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Anxiety and Stress, Fertility, Love and happiness, Wealth and Success |
Onyx and Hematite Bracelet 6mm
Mix Bead Gemstone Bracelet
Mix Bead Gemstone Bracelet
| Weight | 9.60 g |
|---|---|
| Dimensions | 177 × 6 × 6 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Anxiety and Stress, Clarity, Fertility, Focus, Love and happiness, New Beginnings |
| Brand | SokoGems |