Get Any 2 Bracelets for 25 USD
Green Pearls and Fluorite Bracelet
Pearls and Smoky Quartz Bracelet
Green Pearls and Fluorite Bracelet
| Weight | 12.05 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 6 × 6 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Anxiety and Stress, Cleaning aura, Luck and Fortune, Radiance |
| Brand | SokoGems |
Golden Coin Pearl Bracelet
Mix Bead Gemstone Bracelet
Mix Bead Gemstone Bracelet
Mix Bead Gemstone Bracelet
| Weight | 10.90 g |
|---|---|
| Dimensions | 177 × 6 × 6 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Clarity, Focus, Grounding fear, Luck and Fortune, Wealth and Success |
| Brand | SokoGems |
Mix Bead Gemstone Bracelet
| Weight | 9.61 g |
|---|---|
| Dimensions | 177 × 6 × 6 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Anxiety and Stress, Love and happiness, Luck and Fortune, Wealth and Success |
| Brand | SokoGems |
Mix Bead Gemstone Bracelet
Mix Bead Gemstone Bracelet
| Weight | 8.64 g |
|---|---|
| Dimensions | 177 × 6 × 6 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Anxiety and Stress, Love and happiness, Luck and Fortune, Wealth and Success |
| Brand | SokoGems |
Mix Bead Gemstone Bracelet
Mix Bead Gemstone Bracelet
| Weight | 9.57 g |
|---|---|
| Dimensions | 177 × 6 × 6 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Abundance, Anxiety and Stress, Grounding fear, Health and Wellness, Protection |
| Brand | SokoGems |
Mix Bead Gemstone Bracelet
| Weight | 9.57 g |
|---|---|
| Dimensions | 177 × 6 × 6 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Anxiety and Stress, Fertility, Love and happiness, Wealth and Success |
| Brand | SokoGems |
Onyx and Tourmalinated Quartz Bracelet
Mix Bead Gemstone Bracelet
| Weight | 9.40 g |
|---|---|
| Dimensions | 177 × 6 × 6 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Anxiety and Stress, Love and happiness, Luck and Fortune, Wealth and Success |
| Brand | SokoGems |
Amethyst and Howlite Bracelet 6mm
| Weight | 9.78 g |
|---|---|
| Dimensions | 177 × 6 × 6 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Creativity, Focus, High vibration, Inspiration, Meditation, Spirituality |
| Brand | SokoGems |
Mix Bead Gemstone Bracelet
| Weight | 9.82 g |
|---|---|
| Dimensions | 177 × 6 × 6 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Anxiety and Stress, Fertility, Love and happiness, Wealth and Success |
Onyx and Hematite Bracelet 6mm
Mix Bead Gemstone Bracelet
Mix Bead Gemstone Bracelet
| Weight | 9.60 g |
|---|---|
| Dimensions | 177 × 6 × 6 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Anxiety and Stress, Clarity, Fertility, Focus, Love and happiness, New Beginnings |
| Brand | SokoGems |
Mix Bead Gemstone Bracelet
Mix Bead Gemstone Bracelet
Red Agate Bracelet 6mm
Howlite Bracelet 6mm
Rose Quartz Bracelet 6mm
Aventurine Bracelet 6mm
Tiger Eye Bracelet 6mm
Get Any 2 Bracelets for 25 USD.
Select any 2 Bracelets and get a special Price Reduction Offer !!!!