Lapis Boho Bracelet Set
Azurite Pendant
Tiger Eye and Lapis Lazuli Bracelet
| Weight | 20 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Clarity, Focus, Grounding fear, Luck and Fortune, Protection, Wealth and Success |
| Brand | SokoGems |
Unakite & Red Agate Facet Bracelet
Aventurine & Lapiz Lazuli Bracelet
Lapis Lazuli & Amethyst Bracelet
| Weight | 20 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Clarity, Cleaning aura, Faith, Focus, Protection, Spirituality |
| Brand | SokoGems |
Chips Stack Bracelet
Chips Stack Bracelet
Chips Stack Bracelet
Lapis Lazuli Silver Earrings Studs
Azurite and Lapis Lazuli Silver Earrings
Lapis Lazuli Silver Earrings
Azurite Bracelet 8mm
| Weight | 16.60 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Brand | SokoGems |
| Intention | Creativity, Focus, High vibration, Inspiration, Motivation, Passion, Spirituality |
Lapis Lazuli Bracelet 10mm
| Weight | 32 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 10 × 10 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Brand | SokoGems |
| Intention | Clarity, Creativity, Focus, High vibration, Inspiration, Protection, Spirituality |
Larimar Chips Bracelet
| Weight | 18 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Clarity, Creativity, Focus, High vibration, Inspiration, Protection, Spirituality |
| Brand | SokoGems |
Denim Lapis Lazuli Necklace 10mm
| Weight | 65 g |
|---|---|
| Dimensions | 445 × 10 × 10 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Clarity, Creativity, Focus, High vibration, Inspiration, Protection, Spirituality |
| Brand | SokoGems |
Dumortierite Necklace 8mm
| Weight | 40 g |
|---|---|
| Dimensions | 445 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Clarity, Creativity, Focus, High vibration, Inspiration, Protection, Spirituality |
| Brand | SokoGems |
Denim Lapiz Lazuli Necklace 8mm
| Weight | 45 g |
|---|---|
| Dimensions | 445 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Clarity, Creativity, Focus, High vibration, Inspiration, Protection, Spirituality |
| Brand | SokoGems |
Howlite Necklace 10mm
Unakite Bracelet 8mm
| Weight | 19 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Fertility, Love and happiness, New Beginnings, Wealth and Success |
| Brand | SokoGems |
Sodalite Bracelet 8mm
| Weight | 48 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Anxiety and Stress, Clarity, Creativity, Focus, Health and Wellness, Spirituality |
| Brand | SokoGems |
Snowflake Obsidian Bracelet 8mm
| Weight | 15 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Anxiety and Stress, Cleaning aura, Grounding fear, Protection |
| Brand | SokoGems |
Red Tiger Eye Bracelet 10mm
| Weight | 26 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 10 × 10 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Abundance, Clarity, Finance, Focus, Happiness, Luck and Fortune, Protection, Vision, Wealth and Success |
| Brand | SokoGems |
Lapis Lazuli Bracelet 8mm
| Weight | 20 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Clarity, Creativity, Focus, High vibration, Inspiration, Protection, Spirituality |
| Brand | SokoGems |
Fluorite Rainbow Bracelet 8 mm
| Weight | 20 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Anxiety and Stress, Clarity, Cleaning aura, Creativity, Focus, Grounding fear, Health and Wellness, Protection |
| Brand | SokoGems |
Dumortierite Bracelet 8 mm
| Weight | 18 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Clarity, Creativity, Focus, High vibration, Inspiration, Spirituality |
| Brand | SokoGems |
Apatite Bracelet 8 mm
| Weight | 19 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Clarity, Creativity, Focus, High vibration, Inspiration, Spirituality |
| Brand | SokoGems |
Turquoise Bracelet 8 mm
| Weight | 16 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Abundance, Anxiety and Stress, Health and Wellness, Luck and Fortune |
| Brand | SokoGems |
Sodalite Chips Necklace
| Weight | 30 g |
|---|---|
| Dimensions | 445 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Anxiety and Stress, Clarity, Creativity, Focus, Health and Wellness, Spirituality |
| Brand | SokoGems |
Lapis Lazuli Chips Necklace
| Weight | 30 g |
|---|---|
| Dimensions | 445 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Clarity, Creativity, Focus, High vibration, Inspiration, Protection, Spirituality |
| Brand | SokoGems |