Amethyst Chips Bracelet
| Weight | 9 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 9 × 9 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Anxiety and Stress, Clarity, Focus, Health and Wellness, High vibration, Protection, Spirituality |
| Brand | SokoGems |
Iolite Chips Bracelet
| Weight | 8 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Clarity, Creativity, Focus, High vibration, Inspiration, Spirituality |
| Brand | SokoGems |
Lapis Lazuli Chips Bracelet
| Weight | 8 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Clarity, Creativity, Focus, High vibration, Inspiration, Protection, Spirituality |
| Brand | SokoGems |
Sodalite Chips Bracelet
| Weight | 8 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Anxiety and Stress, Clarity, Creativity, Focus, Health and Wellness, Spirituality |
| Brand | SokoGems |
Amethyst Chips Necklace
| Weight | 30 g |
|---|---|
| Dimensions | 445 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Anxiety and Stress, Clarity, Focus, Health and Wellness, High vibration, Protection, Spirituality |
| Brand | SokoGems |
Iolite Chips Necklace
| Weight | 30 g |
|---|---|
| Dimensions | 445 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Clarity, Creativity, Focus, High vibration, Inspiration, Spirituality |
| Brand | SokoGems |
Lapis Lazuli Chips Necklace
| Weight | 30 g |
|---|---|
| Dimensions | 445 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Clarity, Creativity, Focus, High vibration, Inspiration, Protection, Spirituality |
| Brand | SokoGems |
Sodalite Chips Necklace
| Weight | 30 g |
|---|---|
| Dimensions | 445 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Anxiety and Stress, Clarity, Creativity, Focus, Health and Wellness, Spirituality |
| Brand | SokoGems |
Mix Bead Gemstone Bracelet
| Weight | 9.60 g |
|---|---|
| Dimensions | 177 × 6 × 6 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Anxiety and Stress, Clarity, Fertility, Focus, Love and happiness, New Beginnings |
| Brand | SokoGems |
Amethyst and Howlite Bracelet 6mm
| Weight | 9.78 g |
|---|---|
| Dimensions | 177 × 6 × 6 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Creativity, Focus, High vibration, Inspiration, Meditation, Spirituality |
| Brand | SokoGems |
Mix Bead Gemstone Bracelet
| Weight | 9.57 g |
|---|---|
| Dimensions | 177 × 6 × 6 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Anxiety and Stress, Fertility, Love and happiness, Wealth and Success |
| Brand | SokoGems |
Botswana Agate Chips Bracelet
Citrine Chips Bracelet
| Weight | 9 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Abundance, Clarity, Finance, Focus, Health and Wellness, Luck and Fortune, Protection, Vision |
| Brand | SokoGems |
Larimar Chips Bracelet
| Weight | 18 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Clarity, Creativity, Focus, High vibration, Inspiration, Protection, Spirituality |
| Brand | SokoGems |
Chips Stack Bracelet
Chips Stack Bracelet
Chips Stack Bracelet
Lapis Lazuli Silver Earrings
Azurite and Lapis Lazuli Silver Earrings
Lapis Lazuli Silver Earrings Studs
Lapis Lazuli Bracelet 8mm
| Weight | 20 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Clarity, Creativity, Focus, High vibration, Inspiration, Protection, Spirituality |
| Brand | SokoGems |
Unakite Bracelet 8mm
| Weight | 19 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Fertility, Love and happiness, New Beginnings, Wealth and Success |
| Brand | SokoGems |
Lapis Lazuli & Amethyst Bracelet
| Weight | 20 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Clarity, Cleaning aura, Faith, Focus, Protection, Spirituality |
| Brand | SokoGems |
Aventurine & Lapiz Lazuli Bracelet
Unakite & Red Agate Facet Bracelet
Tiger Eye and Lapis Lazuli Bracelet
| Weight | 20 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Clarity, Focus, Grounding fear, Luck and Fortune, Protection, Wealth and Success |
| Brand | SokoGems |
Chakra Bracelet 8mm
| Weight | 13 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | Lapis lazuli, Lava Stone, Red Agate, Rose Quartz, Tiger Eye, Turquoise, White Howlite, Yellow Calcite |
| Chakra | Crown Chakra, Heart Chakra, Root Chakra, Sacral chakra, Solar Plexus Chakra, Third Eye Chakra, Throat Chakra |
| Intention | Abundance, Anxiety and Stress, Clarity, Cleaning aura, Creativity, Faith, Fertility, Finance, Focus, Grounding fear, Happiness, Health and Wellness, High vibration, Inspiration, Love and happiness, Luck and Fortune, Meditation, Motivation, New Beginnings, Passion, Prosperity, Protection, Radiance, Spirituality, Vision, Wealth and Success |
| Brand | SokoGems |
Chakra Healing Bracelet
| Weight | 13 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | Black Agate, Howlite, Lapis lazuli, Lava Stone, Red Agate, Tiger Eye, Turquoise, Unakite |
| Chakra | Crown Chakra, Heart Chakra, Root Chakra, Sacral chakra, Solar Plexus Chakra, Third Eye Chakra, Throat Chakra |
| Intention | Abundance, Anxiety and Stress, Clarity, Cleaning aura, Creativity, Faith, Fertility, Finance, Focus, Grounding fear, Happiness, Health and Wellness, High vibration, Inspiration, Love and happiness, Luck and Fortune, Meditation, Motivation, New Beginnings, Passion, Prosperity, Protection, Radiance, Spirituality, Vision, Wealth and Success |
| Brand | SokoGems |
7 Chakra Stone Bracelet
| Weight | 10 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | Crown Chakra, Heart Chakra, Root Chakra, Sacral chakra, Solar Plexus Chakra, Third Eye Chakra, Throat Chakra |
| Intention | Abundance, Anxiety and Stress, Clarity, Cleaning aura, Creativity, Faith, Fertility, Finance, Focus, Grounding fear, Happiness, Health and Wellness, High vibration, Inspiration, Love and happiness, Luck and Fortune, Meditation, Motivation, New Beginnings, Passion, Prosperity, Protection, Radiance, Spirituality, Vision, Wealth and Success |
| Brand | SokoGems |
Chakra Stack Bracelet
| Weight | 13 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 8 × 8 mm |
| Chakra | Crown Chakra, Heart Chakra, Root Chakra, Sacral chakra, Solar Plexus Chakra, Third Eye Chakra |
| Gemstone | Black Agate, Red Agate, Rose Quartz, Tiger Eye, Turquoise, White Howlite |
| Intention | Abundance, Anxiety and Stress, Clarity, Cleaning aura, Creativity, Faith, Fertility, Finance, Focus, Grounding fear, Happiness, Health and Wellness, High vibration, Inspiration, Love and happiness, Luck and Fortune, Meditation, Motivation, New Beginnings, Passion, Prosperity, Protection, Radiance, Spirituality, Vision, Wealth and Success |
| Brand | SokoGems |