Lapis Lazuli Silver Earrings
Rose Quartz Silver Earrings
Turquoise Silver Earrings
Amethyst & Pearl Bracelet
Fluorite & Pearl Bracelet
Pearl & Citrine Bracelet
| Weight | 21.04 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 14 × 14 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Cleaning aura, Luck and Fortune, Radiance, Wealth and Success |
| Brand | SokoGems |
Citrine & Pearl Bracelet
| Weight | 21.04 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 14 × 14 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Cleaning aura, Luck and Fortune, Radiance, Wealth and Success |
| Brand | SokoGems |
Smoky Quartz & Pearl Bracelet
| Weight | 17.58 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 12 × 12 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Anxiety and Stress, Cleaning aura, Grounding fear, Protection |
| Brand | SokoGems |
Rose Quartz & Pearl Bracelet
Carnelian & Pearl Bracelet
| Weight | 21.62 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 14 × 14 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Brand | SokoGems |
| Intention | Creativity, Happiness, Luck and Fortune, Passion, Wealth and Success |
3 Line Pearl Bracelet
Amethyst & Pearl Necklace
Smoky Quartz & Pearl Necklace
| Weight | 56 g |
|---|---|
| Dimensions | 674 × 12 × 12 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Anxiety and Stress, Cleaning aura, Grounding fear, Protection |
| Brand | SokoGems |
Green Fluorite & Pearl Necklace
Rose Quartz & Pearl Necklace
Keshi Pearl & Smoky Quartz Necklace
| Weight | 22 g |
|---|---|
| Dimensions | 445 × 10 × 10 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Anxiety and Stress, Cleaning aura, Grounding fear, Protection |
| Brand | SokoGems |
Keshi Pearl & Crystal Necklace
Keshi Pearls & Citrine Necklace
Fresh Water Pearl Necklace
Keshi Pearl & Citrine Necklace
| Weight | 22 g |
|---|---|
| Dimensions | 445 × 11 × 11 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Cleaning aura, Luck and Fortune, Radiance, Wealth and Success |
| Brand | SokoGems |
Keshi Pearls & Rose Quartz Bracelet
Keshi Pearl & Rose Quartz Bracelet
Keshi Pearl & Amethyst Necklace
Keshi Pearl & Amethyst Bracelet
Keshi Pearl Mix Color Necklace
Tsavorite Chips Bracelet
Aventurine Bracelet 10mm
Azurite Bracelet 8mm
| Weight | 16.60 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Brand | SokoGems |
| Intention | Creativity, Focus, High vibration, Inspiration, Motivation, Passion, Spirituality |
Poppy Jasper Bracelet 8mm
Orange Grey Moonstone Bracelet 8mm
| Weight | 20 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Brand | SokoGems |
| Intention | Fertility, Focus, Love and happiness, Meditation, New Beginnings, Spirituality |