Turquoise & Black Agate Bracelet
Lapis Lazuli & Amethyst Bracelet
| Weight | 20 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Clarity, Cleaning aura, Faith, Focus, Protection, Spirituality |
| Brand | SokoGems |
Turquoise Mala
Amazonite & Rhodonite Mala
Red Jasper & Red Garnet Mala
Cherry Quartz Mala
| Weight | 100 g |
|---|---|
| Dimensions | 546 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Anxiety and Stress, Faith, Health and Wellness, Spirituality |
| Brand | SokoGems |
Yellow Jade Mala
Black Onyx 8mm Bracelet
| Weight | 16.75 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Anxiety and Stress, Cleaning aura, Grounding fear, Health and Wellness, Protection |
| Brand | SokoGems |
Green Aventurine 8mm Bracelet
Chips Stack Bracelet
Chips Stack Bracelet
Chips Stack Bracelet
Chips Stack Bracelet
Chips Stack Bracelet
Moonstone Chips Bracelet
Lapis Lazuli Silver Earrings Studs
Moonstone Silver Earrings Studs
Pearl & Smoky Quartz Silver Earrings
| Weight | 6.11 g |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 10 × 10 mm |
| Intention | Anxiety and Stress, Cleaning aura, Grounding fear, Protection |
| Chakra | |
| Gemstone | |
| Brand | SokoGems |
Pearl & Smoky Quartz Silver Earrings
| Weight | 7.96 g |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 12 × 12 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Anxiety and Stress, Cleaning aura, Grounding fear, Protection |
| Brand | SokoGems |
Rose Quartz & Rutile Silver Earrings
| Weight | 5.10 g |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 10 × 10 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Anxiety and Stress, Cleaning aura, Love and happiness, Protection |
| Brand | SokoGems |
Black Rutile Silver Earrings
Aventurine Silver Earrings
Amethyst Silver Earrings
Turquoise Silver Earrings
Citrine & Pyrite Silver Earrings
| Weight | 9.8 g |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 10 × 12 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Cleaning aura, Luck and Fortune, Protection, Wealth and Success |
| Brand | SokoGems |
Garnet & Smoky Quartz Silver Earrings
| Weight | 4 g |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 8 × 12 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Cleaning aura, Creativity, Grounding fear, Passion, Protection |
| Brand | SokoGems |