Grey Agate Pendant
Agate Pendant
Chalcedony Drusy Pendant
Malachite Pendant
| Weight | 37.33 g |
|---|---|
| Dimensions | 63.5 × 35.56 × 7 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Fertility, Health and Wellness, New Beginnings, Wealth and Success |
| Brand | SokoGems |
Azurite Pendant
Yellow Calcite Bracelet 10mm
Yellow Calcite Bracelet
Calcite Bracelet
Amazonite Bracelet
Lava Stone Bracelet 8mm
Iron Pyrite Bracelet 10mm
Red Agate Bracelet 8mm
Hematite Bracelet 10mm
| Weight | 55 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 10 × 10 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Anxiety and Stress, Cleaning aura, Grounding fear, Protection |
| Brand | SokoGems |
Tiger Eye and Lapis Lazuli Bracelet
| Weight | 20 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Clarity, Focus, Grounding fear, Luck and Fortune, Protection, Wealth and Success |
| Brand | SokoGems |
Fluorite & Clear Quartz Bracelet
| Weight | 20 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Clarity, Cleaning aura, Focus, Health and Wellness, Protection |
| Brand | SokoGems |
Tiger Eye & Turquoise Bracelet
| Weight | 20 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Abundance, Anxiety and Stress, Clarity, Cleaning aura, Creativity, Faith, Fertility, Finance, Focus, Grounding fear, Health and Wellness, High vibration, Inspiration, Love and happiness, Luck and Fortune, Meditation, New Beginnings, Passion, Protection, Spirituality, Wealth and Success |
| Brand | SokoGems |
Mix Bead Bracelet
| Weight | 20 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 8 × 8 mm |
| Chakra | |
| Gemstone | |
| Intention | Abundance, Anxiety and Stress, Clarity, Cleaning aura, Creativity, Faith, Fertility, Finance, Focus, Grounding fear, Health and Wellness, High vibration, Inspiration, Love and happiness, Luck and Fortune, New Beginnings, Passion, Protection, Spirituality, Wealth and Success |
| Brand | SokoGems |
Howlite & Lavender Amethyst Bracelet
| Weight | 20 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Anxiety and Stress, Faith, Health and Wellness, Spirituality |
| Brand | SokoGems |
Onyx & Hematite Bracelet
| Weight | 20 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Anxiety and Stress, Cleaning aura, Grounding fear, Protection |
| Brand | SokoGems |
Aventurine & Mother of Pearl Bracelet
| Weight | 20 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Fertility, Health and Wellness, Love and happiness, Luck and Fortune, New Beginnings |
| Brand | SokoGems |
Tiger Eye & Aventurine Bracelet
| Weight | 20 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Cleaning aura, Luck and Fortune, Protection, Wealth and Success |
| Brand | SokoGems |
Unakite & Red Agate Facet Bracelet
Rose Quartz & Howlite Bracelet
Howlite & Amethyst Bracelet
| Weight | 20 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Anxiety and Stress, Cleaning aura, Faith, Protection, Spirituality |
| Brand | SokoGems |
Hematite & Tiger Eye Bracelet
| Weight | 20 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Anxiety and Stress, Clarity, Focus, Grounding fear, Luck and Fortune |
| Brand | SokoGems |
Aventurine & Lapiz Lazuli Bracelet
Red Agate & Amethyst Bracelet
| Weight | 20 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Anxiety and Stress, Faith, Health and Wellness, Spirituality |
| Brand | SokoGems |