Red Agate and Pearl Necklace
Rose Quartz and Pearl Necklace
| Weight | 46.70 g |
|---|---|
| Dimensions | 407 × 10 × 10 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Brand | SokoGems |
| Intention | Cleaning aura, Health and Wellness, High vibration, Love and happiness, Radiance |
Rose Quartz and Pearl Necklace
| Weight | 49.93 g |
|---|---|
| Dimensions | 407 × 10 × 10 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Brand | SokoGems |
| Intention | Cleaning aura, Health and Wellness, High vibration, Love and happiness, Radiance |
Amethyst and Pearl Necklace
| Weight | 37.75 g |
|---|---|
| Dimensions | 431 × 10 × 10 mm |
| Brand | SokoGems |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Cleaning aura, Health and Wellness, High vibration, Love and happiness, Radiance |
Lavender Amethyst and Pearl Necklace
| Weight | 42 g |
|---|---|
| Dimensions | 431 × 12 × 12 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Brand | SokoGems |
| Intention | Cleaning aura, Health and Wellness, High vibration, Love and happiness, Radiance |
Amethyst and Pearl Necklace
| Weight | 68.52 g |
|---|---|
| Dimensions | 558 × 12 × 12 mm |
| Brand | SokoGems |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Cleaning aura, Health and Wellness, High vibration, Love and happiness, Radiance |
Aquamarine and Pearl Necklace
Citrine and Pearl Necklace
| Weight | 70.5 g |
|---|---|
| Dimensions | 546 × 12 × 12 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Brand | SokoGems |
| Intention | Abundance, Cleaning aura, Luck and Fortune, Radiance, Wealth and Success |
Amethyst and Clear Quartz Bracelet
| Weight | 9.01 g |
|---|---|
| Dimensions | 177 × 6 × 6 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Brand | SokoGems |
| Intention | Health and Wellness, High vibration, Meditation, Spirituality |
Amethyst and Clear Quartz Bracelet
| Weight | 9.23 g |
|---|---|
| Dimensions | 177 × 6 × 6 mm |
| Brand | SokoGems |
| Chakra | |
| Gemstone | |
| Intention | Health and Wellness, High vibration, Meditation, Spirituality |
Mix Bead Gemstone Bracelet
Mix Bead Gemstone Bracelet
Mix Bead Gemstone Bracelet
| Weight | 9.9 g |
|---|---|
| Dimensions | 177 × 6 × 6 mm |
| Brand | SokoGems |
| Chakra | |
| Gemstone | |
| Intention | Abundance, Love and happiness, Luck and Fortune, Wealth and Success |
Mix Bead Gemstone Bracelet
| Weight | 12.77 g |
|---|---|
| Dimensions | 177 × 6 × 6 mm |
| Brand | SokoGems |
| Chakra | |
| Gemstone | |
| Intention | Anxiety and Stress, Love and happiness, Luck and Fortune, Wealth and Success |
Mix Bead Gemstone Bracelet
Mix Bead Gemstone Bracelet
Lapis Lazuli and Clear Quartz Bracelet
Red Garnet and Clear Quartz Bracelet
Malachite and Rose Quartz Bracelet
| Weight | 11.77 g |
|---|---|
| Dimensions | 177 × 6 × 6 mm |
| Brand | SokoGems |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Abundance, Fertility, Health and Wellness, Love and happiness, Wealth and Success |
Rhodocrosite and Rose Quartz Bracelet
Lavender Amethyst and Rose Quartz Bracelet
Carnelian and Red Garnet Bracelet
| Weight | 10.23 g |
|---|---|
| Dimensions | 177 × 6 × 6 mm |
| Brand | SokoGems |
| Chakra | |
| Gemstone | |
| Intention | Fertility, Grounding fear, Love and happiness, New Beginnings, Wealth and Success |
Lapis Lazuli and Amethyst Bracelet
Moss Agate and Clear Quartz Bracelet
Amazonite and Clear Quartz Bracelet
Amazonite and Clear Quartz Bracelet
Smoky Quartz and Clear Quartz Bracelet
| Weight | 8.95 g |
|---|---|
| Dimensions | 177 × 6 × 6 mm |
| Chakra | |
| Gemstone | |
| Intention | Anxiety and Stress, Clarity, Focus, Grounding fear, Protection, Vision |
| Brand | SokoGems |
Chalcedony and Clear Quartz Bracelet
| Weight | 8.35 g |
|---|---|
| Dimensions | 177 × 6 × 6 mm |
| Chakra | |
| Gemstone | |
| Intention | Clarity, Cleaning aura, Focus, Health and Wellness, Protection, Vision |
| Brand | SokoGems |