Turquoise Chips Bracelet
| Weight | 10 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 9 × 9 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Abundance, Anxiety and Stress, Health and Wellness, Luck and Fortune |
| Brand | SokoGems |
Sunstone Chips Bracelet
| Weight | 8 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Creativity, Love and happiness, Luck and Fortune, Passion, Wealth and Success |
| Brand | SokoGems |
Sodalite Chips Bracelet
| Weight | 8 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Anxiety and Stress, Clarity, Creativity, Focus, Health and Wellness, Spirituality |
| Brand | SokoGems |
Snowflake Obsidian Chips Bracelet
| Weight | 10 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Anxiety and Stress, Cleaning aura, Grounding fear, Protection |
| Brand | SokoGems |
Ruby Zoisite Chips Bracelet
| Weight | 25 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 9 × 9 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Abundance, Clarity, Creativity, Fertility, Focus, Luck and Fortune, New Beginnings, Passion, Wealth and Success |
| Brand | SokoGems |
Rose Quartz Chips Bracelet
| Weight | 8 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Anxiety and Stress, Fertility, Love and happiness, New Beginnings |
| Brand | SokoGems |
Rhodocrosite Chips Bracelet
Red Tiger Eye Chips Bracelet
| Weight | 14 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 10 × 10 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Abundance, Clarity, Finance, Focus, Happiness, Luck and Fortune, Protection, Vision, Wealth and Success |
| Brand | SokoGems |
Red Garnet Chips Bracelet
| Weight | 8 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Anxiety and Stress, Cleaning aura, Grounding fear, Love and happiness |
| Brand | SokoGems |
Peridot Chips Bracelet
Malachite Chips Bracelet
| Weight | 23 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 10 × 10 mm |
| Intention | Fertility, Health and Wellness, New Beginnings, Wealth and Success |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Brand | SokoGems |
Lapis Lazuli Chips Bracelet
| Weight | 8 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Clarity, Creativity, Focus, High vibration, Inspiration, Protection, Spirituality |
| Brand | SokoGems |
Iolite Chips Bracelet
| Weight | 8 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Clarity, Creativity, Focus, High vibration, Inspiration, Spirituality |
| Brand | SokoGems |