Yellow Calcite Bracelet 10mm
Yellow Calcite Bracelet
Calcite Bracelet
Amazonite Bracelet
Iron Pyrite Bracelet 10mm
Tiger Eye & Aventurine Bracelet
| Weight | 20 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Cleaning aura, Luck and Fortune, Protection, Wealth and Success |
| Brand | SokoGems |
Aventurine Bracelet 10mm
Azurite Bracelet 8mm
| Weight | 16.60 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Brand | SokoGems |
| Intention | Creativity, Focus, High vibration, Inspiration, Motivation, Passion, Spirituality |
Poppy Jasper Bracelet 8mm
Orange Grey Moonstone Bracelet 8mm
| Weight | 20 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Brand | SokoGems |
| Intention | Fertility, Focus, Love and happiness, Meditation, New Beginnings, Spirituality |
Black Obsidian Bracelet 8mm
Leopard Skin Jasper Bracelet 8mm
| Weight | 15 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | Heart Chakra, Root Chakra, Sacral chakra, Solar Plexus Chakra |
| Brand | SokoGems |
| Intention | Anxiety and Stress, Cleaning aura, Grounding fear, Health and Wellness, Protection |
Silver Leaf Jasper Bracelet 8mm
| Weight | 19 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Brand | SokoGems |
| Intention | Anxiety and Stress, Cleaning aura, Grounding fear, Health and Wellness, Protection |
Lapis Lazuli Bracelet 10mm
| Weight | 32 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 10 × 10 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Brand | SokoGems |
| Intention | Clarity, Creativity, Focus, High vibration, Inspiration, Protection, Spirituality |