White Howlite Bracelet 10mm
Howlite Bracelet 8mm
Hematite Bracelet 8mm
Fluorite Rainbow Bracelet 8 mm
| Weight | 20 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Anxiety and Stress, Clarity, Cleaning aura, Creativity, Focus, Grounding fear, Health and Wellness, Protection |
| Brand | SokoGems |
Dumortierite Bracelet 8 mm
| Weight | 18 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Clarity, Creativity, Focus, High vibration, Inspiration, Spirituality |
| Brand | SokoGems |
Apatite Bracelet 8 mm
| Weight | 19 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Clarity, Creativity, Focus, High vibration, Inspiration, Spirituality |
| Brand | SokoGems |
Turquoise Bracelet 8 mm
| Weight | 16 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Abundance, Anxiety and Stress, Health and Wellness, Luck and Fortune |
| Brand | SokoGems |