Tiger Eye Necklace 8mm
| Weight | 36.7 g |
|---|---|
| Dimensions | 445 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Abundance, Clarity, Finance, Focus, Happiness, Luck and Fortune, Protection, Vision, Wealth and Success |
| Brand | SokoGems |
Unakite Necklace 10mm
| Weight | 70 g |
|---|---|
| Dimensions | 445 × 10 × 10 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Fertility, Love and happiness, New Beginnings, Wealth and Success |
| Brand | SokoGems |
Silver Leaf Necklace 8mm
| Weight | 43.6 g |
|---|---|
| Dimensions | 445 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Anxiety and Stress, Cleaning aura, Grounding fear, Health and Wellness, Protection |
| Brand | SokoGems |
Rose Quartz Necklace 8mm
| Weight | 40.5 g |
|---|---|
| Dimensions | 445 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Anxiety and Stress, Fertility, Love and happiness, New Beginnings |
| Brand | SokoGems |
Red Tiger Eye Necklace 10mm
| Weight | 59 g |
|---|---|
| Dimensions | 445 × 10 × 10 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Abundance, Clarity, Finance, Focus, Happiness, Luck and Fortune, Protection, Vision, Wealth and Success |
| Brand | SokoGems |
Red Agate Necklace 8mm
Poppy Jasper Necklace 8mm
| Weight | 40 g |
|---|---|
| Dimensions | 445 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Anxiety and Stress, Cleaning aura, Grounding fear, Health and Wellness, Protection |
| Brand | SokoGems |
Denim Lapis Lazuli Necklace 10mm
| Weight | 65 g |
|---|---|
| Dimensions | 445 × 10 × 10 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Clarity, Creativity, Focus, High vibration, Inspiration, Protection, Spirituality |
| Brand | SokoGems |
Impression Jasper Necklace 10mm
| Weight | 58 g |
|---|---|
| Dimensions | 445 × 10 × 10 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Anxiety and Stress, Cleaning aura, Grounding fear, Health and Wellness, Protection |
| Brand | SokoGems |
Howlite Necklace 8mm
Howlite Necklace 6mm
Hematite Necklace 10mm
Dumortierite Necklace 8mm
| Weight | 40 g |
|---|---|
| Dimensions | 445 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Clarity, Creativity, Focus, High vibration, Inspiration, Protection, Spirituality |
| Brand | SokoGems |
Denim Lapiz Lazuli Necklace 8mm
| Weight | 45 g |
|---|---|
| Dimensions | 445 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Clarity, Creativity, Focus, High vibration, Inspiration, Protection, Spirituality |
| Brand | SokoGems |
Aventurine Necklace 6mm
| Weight | 22 g |
|---|---|
| Dimensions | 445 × 6 × 6 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Abundance, Clarity, Finance, Focus, Love and happiness, Luck and Fortune, Vision, Wealth and Success |
| Brand | SokoGems |
Unakite Necklace 8mm
| Weight | 43 g |
|---|---|
| Dimensions | 445 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Fertility, Love and happiness, New Beginnings, Wealth and Success |
| Brand | SokoGems |
Tiger Eye Necklace 10mm
| Weight | 60 g |
|---|---|
| Dimensions | 445 × 10 × 10 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Abundance, Clarity, Finance, Focus, Happiness, Luck and Fortune, Protection, Vision, Wealth and Success |
| Brand | SokoGems |
Tiger Eye Necklace 6mm
| Weight | 22.65 g |
|---|---|
| Dimensions | 445 × 6 × 6 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Abundance, Clarity, Finance, Focus, Happiness, Luck and Fortune, Protection, Vision, Wealth and Success |
| Brand | SokoGems |
Snowflake Obsidian Necklace 8mm
| Weight | 34 g |
|---|---|
| Dimensions | 445 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Anxiety and Stress, Cleaning aura, Grounding fear, Protection |
| Brand | SokoGems |