Mix Bead Gemstone Bracelet
Smoky Quartz and Clear Quartz Bracelet
| Weight | 8.95 g |
|---|---|
| Dimensions | 177 × 6 × 6 mm |
| Chakra | |
| Gemstone | |
| Intention | Anxiety and Stress, Clarity, Focus, Grounding fear, Protection, Vision |
| Brand | SokoGems |
Golden Pearls and Smoky Quartz Necklace
| Weight | 45.15 g |
|---|---|
| Dimensions | 431 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Anxiety and Stress, Cleaning aura, Luck and Fortune, Radiance |
| Brand | SokoGems |
Pearls and Smoky Quartz Bracelet
Mix Bead Gemstone Bracelet
Mix Bead Bracelet
| Weight | 20 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 8 × 8 mm |
| Chakra | |
| Gemstone | |
| Intention | Abundance, Anxiety and Stress, Clarity, Cleaning aura, Creativity, Faith, Fertility, Finance, Focus, Grounding fear, Health and Wellness, High vibration, Inspiration, Love and happiness, Luck and Fortune, New Beginnings, Passion, Protection, Spirituality, Wealth and Success |
| Brand | SokoGems |
Pearl & Smoky Quartz Silver Earrings
| Weight | 6.11 g |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 10 × 10 mm |
| Intention | Anxiety and Stress, Cleaning aura, Grounding fear, Protection |
| Chakra | |
| Gemstone | |
| Brand | SokoGems |
Pearl & Smoky Quartz Silver Earrings
| Weight | 7.96 g |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 12 × 12 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Anxiety and Stress, Cleaning aura, Grounding fear, Protection |
| Brand | SokoGems |
Garnet & Smoky Quartz Silver Earrings
| Weight | 4 g |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 8 × 12 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Cleaning aura, Creativity, Grounding fear, Passion, Protection |
| Brand | SokoGems |
Smoky Quartz & Pearl Bracelet
| Weight | 17.58 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 12 × 12 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Anxiety and Stress, Cleaning aura, Grounding fear, Protection |
| Brand | SokoGems |
Smoky Quartz & Pearl Necklace
| Weight | 56 g |
|---|---|
| Dimensions | 674 × 12 × 12 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Anxiety and Stress, Cleaning aura, Grounding fear, Protection |
| Brand | SokoGems |
Keshi Pearl & Smoky Quartz Necklace
| Weight | 22 g |
|---|---|
| Dimensions | 445 × 10 × 10 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Anxiety and Stress, Cleaning aura, Grounding fear, Protection |
| Brand | SokoGems |