Pearl & Smoky Quartz Silver Earrings
| Weight | 6.11 g |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 10 × 10 mm |
| Intention | Anxiety and Stress, Cleaning aura, Grounding fear, Protection |
| Chakra | |
| Gemstone | |
| Brand | SokoGems |
Pearl & Smoky Quartz Silver Earrings
| Weight | 7.96 g |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 12 × 12 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Anxiety and Stress, Cleaning aura, Grounding fear, Protection |
| Brand | SokoGems |
Rose Quartz & Rutile Silver Earrings
| Weight | 5.10 g |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 10 × 10 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Anxiety and Stress, Cleaning aura, Love and happiness, Protection |
| Brand | SokoGems |
Turquoise Silver Earrings
Garnet & Smoky Quartz Silver Earrings
| Weight | 4 g |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 8 × 12 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Cleaning aura, Creativity, Grounding fear, Passion, Protection |
| Brand | SokoGems |