Amethyst & Rose Quartz Bracelet
Unakite & Red Agate Bracelet
Turquoise & Black Agate Bracelet
Lapis Lazuli & Amethyst Bracelet
| Weight | 20 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Clarity, Cleaning aura, Faith, Focus, Protection, Spirituality |
| Brand | SokoGems |
Turquoise Mala
Amazonite & Rhodonite Mala
Red Jasper & Red Garnet Mala
Cherry Quartz Mala
| Weight | 100 g |
|---|---|
| Dimensions | 546 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Anxiety and Stress, Faith, Health and Wellness, Spirituality |
| Brand | SokoGems |
Yellow Jade Mala
Black Onyx 8mm Bracelet
| Weight | 16.75 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Anxiety and Stress, Cleaning aura, Grounding fear, Health and Wellness, Protection |
| Brand | SokoGems |
Green Aventurine 8mm Bracelet
Chips Stack Bracelet
Chips Stack Bracelet
Chips Stack Bracelet
Chips Stack Bracelet
Chips Stack Bracelet
Moonstone Chips Bracelet
Tsavorite Chips Bracelet
Aventurine Bracelet 10mm
Azurite Bracelet 8mm
| Weight | 16.60 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Brand | SokoGems |
| Intention | Creativity, Focus, High vibration, Inspiration, Motivation, Passion, Spirituality |
Poppy Jasper Bracelet 8mm
Orange Grey Moonstone Bracelet 8mm
| Weight | 20 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Brand | SokoGems |
| Intention | Fertility, Focus, Love and happiness, Meditation, New Beginnings, Spirituality |
Black Obsidian Bracelet 8mm
Leopard Skin Jasper Bracelet 8mm
| Weight | 15 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | Heart Chakra, Root Chakra, Sacral chakra, Solar Plexus Chakra |
| Brand | SokoGems |
| Intention | Anxiety and Stress, Cleaning aura, Grounding fear, Health and Wellness, Protection |
Silver Leaf Jasper Bracelet 8mm
| Weight | 19 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Brand | SokoGems |
| Intention | Anxiety and Stress, Cleaning aura, Grounding fear, Health and Wellness, Protection |
Lapis Lazuli Bracelet 10mm
| Weight | 32 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 10 × 10 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Brand | SokoGems |
| Intention | Clarity, Creativity, Focus, High vibration, Inspiration, Protection, Spirituality |
Onyx Chips Bracelet
| Weight | 18 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Brand | SokoGems |
| Intention | Anxiety and Stress, Cleaning aura, Grounding fear, Health and Wellness, Protection |
Watermelon Tourmaline Chips Bracelet
| Weight | 17 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 6 × 6 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Abundance, Anxiety and Stress, Clarity, Cleaning aura, Creativity, Faith, Fertility, Finance, Focus, Grounding fear, Happiness, Health and Wellness, High vibration, Inspiration, Love and happiness, Luck and Fortune, Meditation, New Beginnings, Passion, Protection, Spirituality, Vision, Wealth and Success |
| Brand | SokoGems |
Agate Chips Bracelet
Larimar Chips Bracelet
| Weight | 18 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Clarity, Creativity, Focus, High vibration, Inspiration, Protection, Spirituality |
| Brand | SokoGems |