Amazonite and Clear Quartz Bracelet
Smoky Quartz and Clear Quartz Bracelet
| Weight | 8.95 g |
|---|---|
| Dimensions | 177 × 6 × 6 mm |
| Chakra | |
| Gemstone | |
| Intention | Anxiety and Stress, Clarity, Focus, Grounding fear, Protection, Vision |
| Brand | SokoGems |
Chalcedony and Clear Quartz Bracelet
| Weight | 8.35 g |
|---|---|
| Dimensions | 177 × 6 × 6 mm |
| Chakra | |
| Gemstone | |
| Intention | Clarity, Cleaning aura, Focus, Health and Wellness, Protection, Vision |
| Brand | SokoGems |
Chalcedony and Clear Quartz Bracelet
Tourmalinated Quartz Facet Bracelet
Carnelian Facet Bracelet
| Weight | 8.30 g |
|---|---|
| Dimensions | 177 × 6 × 6 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Fertility, Love and happiness, New Beginnings, Wealth and Success |
| Brand | SokoGems |
Sardonyx Bracelet 6mm
Mix Bead Gemstone Bracelet
Mix Bead Gemstone Bracelet
Mix Bead Gemstone Bracelet
| Weight | 10.90 g |
|---|---|
| Dimensions | 177 × 6 × 6 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Clarity, Focus, Grounding fear, Luck and Fortune, Wealth and Success |
| Brand | SokoGems |
Mix Bead Gemstone Bracelet
| Weight | 9.61 g |
|---|---|
| Dimensions | 177 × 6 × 6 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Anxiety and Stress, Love and happiness, Luck and Fortune, Wealth and Success |
| Brand | SokoGems |
Mix Bead Gemstone Bracelet
Mix Bead Gemstone Bracelet
| Weight | 8.64 g |
|---|---|
| Dimensions | 177 × 6 × 6 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Anxiety and Stress, Love and happiness, Luck and Fortune, Wealth and Success |
| Brand | SokoGems |
Mix Bead Gemstone Bracelet
Mix Bead Gemstone Bracelet
| Weight | 9.57 g |
|---|---|
| Dimensions | 177 × 6 × 6 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Abundance, Anxiety and Stress, Grounding fear, Health and Wellness, Protection |
| Brand | SokoGems |
Mix Bead Gemstone Bracelet
| Weight | 9.57 g |
|---|---|
| Dimensions | 177 × 6 × 6 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Anxiety and Stress, Fertility, Love and happiness, Wealth and Success |
| Brand | SokoGems |
Onyx and Tourmalinated Quartz Bracelet
Mix Bead Gemstone Bracelet
| Weight | 9.40 g |
|---|---|
| Dimensions | 177 × 6 × 6 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Anxiety and Stress, Love and happiness, Luck and Fortune, Wealth and Success |
| Brand | SokoGems |
Amethyst and Howlite Bracelet 6mm
| Weight | 9.78 g |
|---|---|
| Dimensions | 177 × 6 × 6 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Creativity, Focus, High vibration, Inspiration, Meditation, Spirituality |
| Brand | SokoGems |
Mix Bead Gemstone Bracelet
| Weight | 9.82 g |
|---|---|
| Dimensions | 177 × 6 × 6 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Anxiety and Stress, Fertility, Love and happiness, Wealth and Success |
Onyx and Hematite Bracelet 6mm
Mix Bead Gemstone Bracelet
Mix Bead Gemstone Bracelet
| Weight | 9.60 g |
|---|---|
| Dimensions | 177 × 6 × 6 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Anxiety and Stress, Clarity, Fertility, Focus, Love and happiness, New Beginnings |
| Brand | SokoGems |