Keshi Pearl & Crystal Necklace
Azurite Bracelet 8mm
| Weight | 16.60 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Brand | SokoGems |
| Intention | Creativity, Focus, High vibration, Inspiration, Motivation, Passion, Spirituality |
Orange Grey Moonstone Bracelet 8mm
| Weight | 20 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Brand | SokoGems |
| Intention | Fertility, Focus, Love and happiness, Meditation, New Beginnings, Spirituality |
Lapis Lazuli Bracelet 10mm
| Weight | 32 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 10 × 10 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Brand | SokoGems |
| Intention | Clarity, Creativity, Focus, High vibration, Inspiration, Protection, Spirituality |
Watermelon Tourmaline Chips Bracelet
| Weight | 17 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 6 × 6 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Abundance, Anxiety and Stress, Clarity, Cleaning aura, Creativity, Faith, Fertility, Finance, Focus, Grounding fear, Happiness, Health and Wellness, High vibration, Inspiration, Love and happiness, Luck and Fortune, Meditation, New Beginnings, Passion, Protection, Spirituality, Vision, Wealth and Success |
| Brand | SokoGems |
Larimar Chips Bracelet
| Weight | 18 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Clarity, Creativity, Focus, High vibration, Inspiration, Protection, Spirituality |
| Brand | SokoGems |
Tiger Eye Necklace 12mm
| Weight | 84 g |
|---|---|
| Dimensions | 445 × 12 × 12 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Abundance, Clarity, Finance, Focus, Happiness, Luck and Fortune, Protection, Vision, Wealth and Success |
| Brand | SokoGems |
Red Tiger Eye Necklace 10mm
| Weight | 59 g |
|---|---|
| Dimensions | 445 × 10 × 10 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Abundance, Clarity, Finance, Focus, Happiness, Luck and Fortune, Protection, Vision, Wealth and Success |
| Brand | SokoGems |
Denim Lapis Lazuli Necklace 10mm
| Weight | 65 g |
|---|---|
| Dimensions | 445 × 10 × 10 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Clarity, Creativity, Focus, High vibration, Inspiration, Protection, Spirituality |
| Brand | SokoGems |
Dumortierite Necklace 8mm
| Weight | 40 g |
|---|---|
| Dimensions | 445 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Clarity, Creativity, Focus, High vibration, Inspiration, Protection, Spirituality |
| Brand | SokoGems |
Denim Lapiz Lazuli Necklace 8mm
| Weight | 45 g |
|---|---|
| Dimensions | 445 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Clarity, Creativity, Focus, High vibration, Inspiration, Protection, Spirituality |
| Brand | SokoGems |
Aventurine Necklace 6mm
| Weight | 22 g |
|---|---|
| Dimensions | 445 × 6 × 6 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Abundance, Clarity, Finance, Focus, Love and happiness, Luck and Fortune, Vision, Wealth and Success |
| Brand | SokoGems |
Tiger Eye Necklace 10mm
| Weight | 60 g |
|---|---|
| Dimensions | 445 × 10 × 10 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Abundance, Clarity, Finance, Focus, Happiness, Luck and Fortune, Protection, Vision, Wealth and Success |
| Brand | SokoGems |
Tiger Eye Necklace 6mm
| Weight | 22.65 g |
|---|---|
| Dimensions | 445 × 6 × 6 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Abundance, Clarity, Finance, Focus, Happiness, Luck and Fortune, Protection, Vision, Wealth and Success |
| Brand | SokoGems |
Tiger Eye Bracelet 10mm
| Weight | 29 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 10 × 10 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Abundance, Clarity, Finance, Focus, Happiness, Luck and Fortune, Protection, Vision, Wealth and Success |
| Brand | SokoGems |
Tiger Eye Bracelet 8mm
| Weight | 17 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Abundance, Clarity, Finance, Focus, Happiness, Luck and Fortune, Protection, Vision, Wealth and Success |
| Brand | SokoGems |
Sodalite Bracelet 8mm
| Weight | 48 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Anxiety and Stress, Clarity, Creativity, Focus, Health and Wellness, Spirituality |
| Brand | SokoGems |
Red Tiger Eye Bracelet 10mm
| Weight | 26 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 10 × 10 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Abundance, Clarity, Finance, Focus, Happiness, Luck and Fortune, Protection, Vision, Wealth and Success |
| Brand | SokoGems |
Lapis Lazuli Bracelet 8mm
| Weight | 20 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Clarity, Creativity, Focus, High vibration, Inspiration, Protection, Spirituality |
| Brand | SokoGems |
Green Fluorite Bracelet 8 mm
| Weight | 19 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Anxiety and Stress, Clarity, Cleaning aura, Creativity, Focus, Grounding fear, Health and Wellness, Protection |
| Brand | SokoGems |
Fluorite Rainbow Bracelet 8 mm
| Weight | 20 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Anxiety and Stress, Clarity, Cleaning aura, Creativity, Focus, Grounding fear, Health and Wellness, Protection |
| Brand | SokoGems |
Dumortierite Bracelet 8 mm
| Weight | 18 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Clarity, Creativity, Focus, High vibration, Inspiration, Spirituality |
| Brand | SokoGems |
Apatite Bracelet 8 mm
| Weight | 19 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Clarity, Creativity, Focus, High vibration, Inspiration, Spirituality |
| Brand | SokoGems |
Tiger Eye Chips Necklace
| Weight | 30 g |
|---|---|
| Dimensions | 445 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Abundance, Clarity, Finance, Focus, Happiness, Luck and Fortune, Protection, Vision, Wealth and Success |
| Brand | SokoGems |
Sodalite Chips Necklace
| Weight | 30 g |
|---|---|
| Dimensions | 445 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Anxiety and Stress, Clarity, Creativity, Focus, Health and Wellness, Spirituality |
| Brand | SokoGems |
Lapis Lazuli Chips Necklace
| Weight | 30 g |
|---|---|
| Dimensions | 445 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Clarity, Creativity, Focus, High vibration, Inspiration, Protection, Spirituality |
| Brand | SokoGems |
Iolite Chips Necklace
| Weight | 30 g |
|---|---|
| Dimensions | 445 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Clarity, Creativity, Focus, High vibration, Inspiration, Spirituality |
| Brand | SokoGems |
Fluorite Chips Necklace
| Weight | 30 g |
|---|---|
| Dimensions | 445 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Anxiety and Stress, Clarity, Cleaning aura, Creativity, Focus, Grounding fear, Health and Wellness, Protection |
| Brand | SokoGems |
Carnelian Chips Necklace
| Weight | 30 g |
|---|---|
| Dimensions | 445 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Abundance, Clarity, Creativity, Focus, Luck and Fortune, Passion, Vision, Wealth and Success |
| Brand | SokoGems |
Aventurine Chips Necklace
| Weight | 30 g |
|---|---|
| Dimensions | 445 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Abundance, Clarity, Finance, Focus, Love and happiness, Luck and Fortune, Vision, Wealth and Success |
| Brand | SokoGems |