Obsidian Snowflake Pendants
Chips Stack Bracelet
Snowflake Obsidian Necklace 8mm
| Weight | 34 g |
|---|---|
| Dimensions | 445 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Anxiety and Stress, Cleaning aura, Grounding fear, Protection |
| Brand | SokoGems |
Snowflake Obsidian Bracelet 8mm
| Weight | 15 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Anxiety and Stress, Cleaning aura, Grounding fear, Protection |
| Brand | SokoGems |
Snowflake Obsidian Chips Necklace
| Weight | 30 g |
|---|---|
| Dimensions | 445 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Anxiety and Stress, Cleaning aura, Grounding fear, Protection |
| Brand | SokoGems |
Snowflake Obsidian Chips Bracelet
| Weight | 10 g |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 8 × 8 mm |
| Gemstone | |
| Chakra | |
| Intention | Anxiety and Stress, Cleaning aura, Grounding fear, Protection |
| Brand | SokoGems |